• ALTIN (TL/GR)
  487,97
  % 0,43
 • AMERIKAN DOLARI
  7,9575
  % 0,21
 • € EURO
  9,4039
  % 0,09
 • £ POUND
  10,4078
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  1,1930
  % 0,45
 • РУБ RUBLE
  0,1039
  % 0,19
 • BITCOIN
  102500,552
  % 2,73
 • BIST 100
  1.198,69
  % 0,03
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

Ziraat Bankası Kredi Paketleri

Ziraat Bankası Kredi Paketleri

Ziraat Bankası en uygun faiz oranı ile kredi veren bankalardan birisidir. Gerek ticari, gerekse bireysel müşterileri için sürekli yenilik içerisindedir. Aynı zamanda banka müşteri portföyü en geniş olan bankaların başında gelir. Öğrenciden çiftçiye, emekliden ev hanımına kadar, her yaştan ve her kesimde insana hitap eden bir bankacılık anlayışı vardır. Bu anlayıştan yola çıkarak Ziraat Bankası tarafından ihtiyaç kalemlerini çok iyi değerlendirmekte ve ona göre kredi paketleri hazırlanmaktadır.

Ziraat Bankası özellikle bireysel müşterileri için, bireysel kredi kapsamında kredi paketleri sunmaktadır. Bu paketler çalışan ve emekliler için özel olarak düzenlenmiştir. Çalışan ve emeklilerin finansman ihtiyaçları en uygun kredi kapsamında hazırlanmıştır.

 

Çalışanın Artısı Kredi Paketi

Bu paket Ziraat Bankasına özel bir kredi paketidir. Çalışanın Artısı Kredi Paketi maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan çalışanlar için hazırlanmıştır. İster özel sektör, ister kamu personeli olsun, halen aktif olarak çalışma hayatı içerisinde yer alan insanlar için farklı ve daha uygun kredi imkânları sunulmaktadır. Aranan tek şart bu çalışanların her ay maaş ödemeleriniz Ziraat Bankası aracılığı ile alıyor olmalarıdır.

Çalışanın Artısı Kredi Paketi içeriğinde tüketici kredisi ve konut kredisi yer almaktadır. Bu kredi türlerinden başka bir kredi başvurusu paket kapsamında değildir. Ziraat Bankası maaş müşterilerine ihtiyaç giderme ve konut alımı işlemlerinde uygun koşullarda finansman desteği sağlamaktadır.

Çalışanın Artısı Kredi Paketi başvuruları oldukça kolay ilerlemektedir. Şubeye gitmeden Digital Kredi ürünü ile kredi kullanımı yapılmaktadır. Digital kredi bankaya gitmeden internet şubesi aracılığı ile veya Ziraat Mobil üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Siz şubeye gitmeden yapılan başvurunuz onaylanır ve kredi tutarınız hesabınıza aktarılır.

 

Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi

Bu kredi kapsamında maksimum 20.000 lira için başvuru alınmaktadır. Kredi tutarının % 5’i kadar tahsis ücreti talep edilmektedir. Yani 20.000 lira tüketici kredisi başvurunuz için 100 lira tahsis yani dosya ücreti alınmaktadır. Ve 60 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi için Ziraat Bankasının belirlemiş olduğu faiz oranı % 1,17’dir. Ki bu oran tüketici kredi oranları içinde yer alan en uygun faiz oranlarından birisidir. Bu uygun faiz oranından faydalanabilmek için Ziraat Bankasından maaş alıyor olmanın yanında aranan bir şart daha vardır. Başvuru için Ziraat Bankası Bankkart, KMH, ve Talimat ürünlerine sahip olmak veya yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bunun yanında Ziraat Bankasının tüm müşterilerine sunmuş olduğu internet bankacılığı, konut sigortası, kasko, eşya sigortası, Dask, Bes ve Azg gibi hizmetlerinden en az iki tanesine sahip olmak ya da yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdiğinizde en uygun faiz oranı ile Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi kullanabilirsiniz.

Çalışanın Artısı Konut Kredisi

Bu kredi kapsamında maksimum 100.000 lira için başvuru alınmaktadır. Kredi tutarının % 5’i kadar tahsis ücreti talep edilmektedir. Yani 100.000 lira konut kredisi başvurunuz için 500 lira tahsis yani dosya ücreti alınmaktadır. Ve 120 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır.

Çalışanın Artısı Konut Kredisi için Ziraat Bankasının belirlemiş olduğu faiz oranı % 0,99’dur. Bu faiz oranı birçok bankaya ati konut kredisi ile karşılaştırıldığında en uygun faiz oranlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygun faiz oranından faydalanabilmek için Ziraat Bankasından maaş alıyor olmanın yanında aranan bir şart daha vardır. Başvuru için Ziraat Bankası Bankkart, KMH, ve Talimat ürünlerine sahip olmak veya yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bunun yanında Ziraat Bankasının tüm müşterilerine sunmuş olduğu internet bankacılığı, konut sigortası, kasko, eşya sigortası, Dask, Bes ve Azg gibi hizmetlerinden en az üç tanesine sahip olmak ya da yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdiğinizde en uygun faiz oranı ile Çalışanın Artısı Konut Kredisi kullanabilirsiniz.

 

 

Emeklinin Artısı Kredi Paketi

Bu paket Ziraat Bankasına özel bir kredi paketidir. Emeklinin Artısı Kredi Paketi maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan emekliler için hazırlanmıştır. En uygun faiz oranı ile sunulan kredileri kullanabilmek için aranan tek şart bu çalışanların her ay maaş ödemeleriniz Ziraat Bankası aracılığı ile alıyor olmalarıdır.

Emeklinin Artısı Kredi Paketi içeriğinde tüketici kredisi ve konut kredisi yer almaktadır. Bu kredi türlerinden başka bir kredi başvurusu paket kapsamında değildir. Ziraat Bankası emekli olan maaş müşterilerine ihtiyaç giderme ve konut alımı işlemlerinde uygun koşullarda finansman desteği sağlamaktadır.

Emeklinin Artısı Kredi Paketi başvuruları oldukça kolay ilerlemektedir. Şubeye gitmeden Digital Kredi ürünü ile kredi kullanımı yapılmaktadır. Digital kredi bankaya gitmeden internet şubesi aracılığı ile veya Ziraat Mobil üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Siz şubeye gitmeden yapılan başvurunuz onaylanır ve kredi tutarınız hesabınıza aktarılır.

 

Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi

Bu kredi kapsamında maksimum 20.000 lira için başvuru alınmaktadır. Kredi tutarının % 5’i kadar tahsis ücreti talep edilmektedir. Yani 20.000 lira tüketici kredisi başvurunuz için 100 lira tahsis yani dosya ücreti alınmaktadır. Ve 60 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi için Ziraat Bankasının belirlemiş olduğu faiz oranı % 1,17’dir. Yani maaşını Ziraat Bankasından alan bir emekli 20.000 lira kredi kullanmak istediğinde, 60 ayın sonunda ödemesi gereken toplam tutar 29.725,20 liradır. Aylık taksit tutarı ise 495,42 liraya gelmektedir.

Bu uygun faiz oranından faydalanabilmek için Ziraat Bankasından maaş alıyor olmanın yanında aranan bir şart daha vardır. Başvuru için Ziraat Bankası Bankkart, KMH, ve Talimat ürünlerine sahip olmak veya yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bunun yanında Ziraat Bankasının tüm müşterilerine sunmuş olduğu internet bankacılığı, konut sigortası, kasko, eşya sigortası, Dask, Bes ve Azg gibi hizmetlerinden en az iki tanesine sahip olmak ya da yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdiğinizde en uygun faiz oranı ile Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi kullanabilirsiniz.

 

Emeklinin Artısı Konut Kredisi

Bu kredi kapsamında maksimum 100.000 lira için başvuru alınmaktadır. Kredi tutarının % 5’i kadar tahsis ücreti talep edilmektedir. Yani 100.000 lira konut kredisi başvurunuz için 500 lira tahsis yani dosya ücreti alınmaktadır. Ve 120 aya kadar vade imkânı sunulmaktadır.

Emeklinin Artısı Konut Kredisi için Ziraat Bankasının belirlemiş olduğu faiz oranı % 0,99’dur. Yani Ziraat Bankasından maaş alan bir emekli 100.000 lira konut kredisi başvurusunda bulunduğunda, 120 ay sonunda ödemesi gereken toplam tutar 171.333,6 liradır. Ve aylık takti tutarı 1.427,78 liradır.

Bu uygun faiz oranından faydalanabilmek için Ziraat Bankasından emekli maaşı alıyor olmanın yanında aranan bir şart daha vardır. Başvuru için Ziraat Bankası Bankkart, KMH, ve Talimat ürünlerine sahip olmak veya yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bunun yanında Ziraat Bankasının tüm müşterilerine sunmuş olduğu internet bankacılığı, konut sigortası, kasko, eşya sigortası, Dask, Bes ve Azg gibi hizmetlerinden en az üç tanesine sahip olmak ya da yeni başvuru yapmak gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdiğinizde en uygun faiz oranı ile Emeklinin Artısı Konut Kredisi kullanabilirsiniz.